Ar mīlestību

Kopā palīdzēsim Maksimam Gorbušinam uzveikt briesmīgo slimību

Tālrunis ziedojumiem: 1,50€

Ziedojums: 5,0€

Ziedojums: 8,0€

Ziedojums:  8,0€

Ziedojums: 5,0€

Ziedojums: 1,50€

Mazliet par Maksimu Gorbušinu

Maksims Gorbušins ir jauns un spēcīgs vīrietis, ko pie gultas ir piekalis ļaundabīgs galvas smadzeņu audzējs un metastāzes mugurkaulā. Iepriekš viņam patika spēlēt futbolu, strādāt, rūpēties par ģimeni.
Slimība tika atklāta 2012. gadā. Audzējs smadzenēs nebija operējams, jo atradās tuvu miega artērijai. Maksimam tika veikta apstarošana, un viņš atgriezās normālā dzīvē.
Diemžēl 2017. gadā atsākās stipras galvassāpes. Sākās recidīvs. Audzējs spieda smadzenes, sākās problēmas ar vienu aci.
Pateicoties ziedojumiem, kuru vākšanu organizēja Maksima ģimene un draugi, izdevās veikt ķīmijterapijas kursu Vācijā. Bet! Maksimu pārsteidza jauns pārbaudījums: aktivizējās metastāzes mugurkaulā, un vīrietis tika paralizēts. Latvijā pilnvērtīgu mugurkaula operāciju veikt neizdevās. Jauna ziedojumu vākšana ‒ un tajā pašā Vācijas klīnikā “Vivantes” tika veikta desmit stundu ilga mugurkaula operācija.

Maksims saņēma rehabilitācijas kursu un slimnīcu pameta pats savām kājām.
Diemžēl pašlaik situācija ir šāda:
— audzējs turpina attīstīties;
— vienu aci Maksimam nākas aizlīmēt, jo tā pilnvērtīgi nemirkšķina un gandrīz neredz;
— Maksimu moka nemitīgas sāpes, nelīdz pat zāles;
— grūtības norīt ēdienu, nekustīga puse sejas, daļējs balss zudums;
— Maksims nespēj pats pārvietoties, ir piekalts gultai.
Draugi, ķīmijterapijai Vācijā ir jāsavāc vēl nedaudz! Atbalstīsim Maksimu un dāvāsim cerību visiem, kuri cīnās un nepadodas! Ikviena palīdzība var būt izšķiroša cīņā ar vēzi.

Diagnoze: ļaundabīgs galvas smadzeņu audzējs, daudzas metastāzes mugurkaulā

Kur un kā var izārstēt Maksimu

Ārstēšana un staru terapijas kurss nepalīdz. Nepieciešama ķīmijterapija Vācijā, klīnikā “Vivantes”, kur Maksimam palīdzēja jau iepriekš.

Nepieciešams:
30 000 €

Savākts:
25 238 €

Cik tas maksā? Ķīmijterapijas kurss klīnikā “Vivantes” maksā 30 000 eiro. Cik jau esam savākuši? Līdz 24.09. ir savākti jau 25 238 eiro.

Ziedojumu iespējas

Draugi, varat izrādīt žēlsirdību un palīdzēt Maksimam, zvanot uz vienu no īsajiem numuriem. Tūlīt pēc zvana no jūsu konta tiks izņemta summa 1,50, 5 vai 8 €. Katrs zvans viņu tuvina efektīvai ārstēšanai un sniedz izveseļošanās iespēju.
Jā, summa par vienu zvanu nav liela. Tomēr, ja apvienosim visu to cilvēku pūles, kuriem nav vienalga, varēsim glābt cilvēka dzīvību! Mūsu palīdzība var iedvesmot daudzus cilvēkus cīņai pret slimībām. Neļausim viņiem krist izmisumā un zaudēt cerības uz izveseļošanos! Parādīsim šausmīgajai slimībai, ka kopā varam to uzveikt!

Palīdziet, izmantojot banku

Ziedot

Palīdziet, izmantojot «PayPal»

Slimību apstiprinoši dokumenti

Sociālās rehabilitācijas centrs «Eleja»

Sociālās rehabilitācijas centrs «Eleja» Jelgavā jau daudzus gadus sadarbojas ar labdarības biedrību «Ar Mīlestību». Esam ļoti pateicīgi, ka ir tāda biedrība, kas iesaista daudzus cilvēkus, kuri padara krāsainu mūsu bērnu dzīvi un izpilda ikviena vēlēšanās. Jo nav svarīgi, cik liela ir dāvana, galvenais ir radīt sajūtu, ka esi vajadzīgs, ka neesi viens. Nevajag daudz, tikai siltumu un mīlestību. Liels paldies biedrībai, ka tā dalās savā sirds siltumā ar mums, izsakām pateicību par jūsu darbu.

Skatīties «Facebook»

Sociālās rehabilitācijas centrs «Eleja»

Jau daudzus gadus rīkojam pasākumus un svētkus sociālās rehabilitācijas centra «Eleja» (Jelgavā) audzēkņiem, īstenojam viņu sapņus un vēlēšanās. Paldies sociālās rehabilitācijas centra “Eleja» vadībai un bērniem par labajiem vārdiem un videoatsauksmi.

Ko par mums saka

Jelgavas novada SAC «Eleja»

Esam ļoti pateicīgi ka ir šāda organizācija kas ir spējuši iesaistīt tik daudz cilvēku kuri mūsu jauniešu dzīvi padara krāšņāku un ļauj piepildīt ikvienu sapni. Nav jau svarīgi dāvana ir liela vai maza, bet galvenais radīt sajūtu ka esi kādam vajadzīgs, ka neesi viens. Nevajag jau daudz, tikai siltumu un mīlestību. Milzīgs paldies organizācijas kuri dālijas ar savu sirds siltumu ar mums, vēlamies izteikt lielu pateicību par jūsu darbu.

Jelgavas novada SAC «Eleja»

Mēs jau vairākus gadus organizējam pasākumus un svētkus Jelgavas novada SAC «Eleja» audzēkņiem, piepildam vēlmes un sapņus. Paldies SAC «Eleja» vadītājai un jauniešiem par labiem vārdiem un video atsauksmi.

Jaunumi 12/12/2020

Savācām 25 375 un apmaksājām Ivana Ivanova operāciju

2020. gada 12. decembrī viesojāmies Rīgas bērnu namā, kas vēlējās palikt anonīms, un pasniedzām bērniem pirmssvētku dāvanas...

Jaunumi 12/12/2020

Savācām 25 375 un apmaksājām Ivana Ivanova operāciju

2020. gada 12. decembrī viesojāmies Rīgas bērnu namā, kas vēlējās palikt anonīms, un pasniedzām bērniem pirmssvētku dāvanas...

Jaunumi 12/12/2020

Savācām 25 375 un apmaksājām Ivana Ivanova operāciju

2020. gada 12. decembrī viesojāmies Rīgas bērnu namā, kas vēlējās palikt anonīms, un pasniedzām bērniem pirmssvētku dāvanas...

Pārskati par mūsu kopīgo darbu

Mūsu kontaktinformācija

Atsūtiet savu jautājumu vai informāciju par vēlēšanos iestāties mūsu biedrībā uz mājaslapu un sazināsimies ar jums piemērotā laikā vai arī sazinieties ar mums, izmantojot turpmāk sniegto kontaktinformāciju.

Palīdzam Latvijas bērnu namiem kopš 2014. gada

Pierakstieties, lai saņemtu ziņas par jaunumiem un braucieniem:

E-pasts

Reģistrācijas numurs, datums: 40008230768, 27.11.2014

SEPA identifikators: LV03ZZZ40008230768

Juridiskā adrese: Rīga, Anniņmuižas bulvāris 41 - 59, LV-1067  
Biroja adrese Dzirnieku iela 26, Mārupe

Norēķinu konts: BlueOrange Bank, LV42 CBBR 1128 1221 0001 0

Copyright 2021 © Informācijas kopēšana ir aizliegta ar likumu.